Avizovaný třetí videoklip Justina Timberlakea ke skladbě Say Something je na světě. Režisér Arturo Perez Jr. se na rozdíl od svých kolegů neuchýlil ke science-fiction a vizuál oblékl do slušivého, současného kabátu, který energické muzice padne jako ulitý

Say Something otvírá Justin v místnosti, kde si pomocí sampleru přehrává různé části písně. Po chvíli má však čudlíků dost a vydává se prozkoumat okolí celého domu s písní na rtech a akustickou kytarou, která jej čeká ve výtahu. Video ke třetímu singlu je natočeno pomocí techniky "nepřetržitého pohybu", tím pádem v něm neuvidíme žádný střih a kamera se celou dobu pohybuje společně s cowboyem z Tennessee. Na druhé straně domu jej na schodišti vyhlíží parťák Chris Stapleton, který s Timberlakem píseň nazpíval. Oba tak společně kráčí v duchu country-pop-R'n'B fúze, zatímco míjí některé členy kapely.

Pokud má být Man Of The Woods spojením Timberlakeových country kořenů s moderními žánry současné hudby, skladba Say Something je toho jasným důkazem. Její našlapaný rytmus a živá melodika bude určitě dobrým nakopávačem budoucích koncertů. Trilogií však nic nekončí a čtvrtý videoklip bude na světě dřív, než stačíte říct "country".

 

Přečteno: 97x | Sdílet

zdroj: www.ireport.cz

Hodnocení: 5