i-Kultura.cz | informační kulturní server - reportáže, recenze CD & DVD, divadlo, film & TV, literatura, profily umělců, interview, názory a společnost
Divadlo Literatura Názory & společnost Redakce, kontakty RSS kanál Skutečná liga
Doporučujeme články

Limp Bizkit letos v Praze
na Aerodromu!Britské vánoční číslo jedna
vyhrál Ed Sheeran


Richarda Müllera čeká podzimní Potichu Tour 2
autor: Zdeněk Potočník | vydáno dne 26. 08. 2011


Po obrovském úspěchu Potichu Tour v uplynulém roce se Richard Müller rozhodl podobnou sérii koncertů zopakovat i na podzim letošního roku. Jeho další turné bude složené z největších Müllerových hitů, které dostanou atypickou komorní podobu. Ve srovnání s loňskými vystoupeními Richard některé písničky z repertoáru vyřadí, nové zase přidá.


Přidanou hodnotou bude i host turné – fenomenální český zpěvák Dan Bárta. "Už před několika měsíci jsem ho požádal, abychom se dali dohromady. Dan souhlasil a já se velmi těším, protože s ním přijde spousta nové inspirace.", řekl Müller.
Potichu Tour 2 začíná 12. září v Trnavě, na koncertech bude Richarda provázet obměněná sestava muzikantů a stejně jako před rokem se jednotlivá vystoupení této podzimní série odehrají v intimních prostorách slovenských a českých divadel. Na koncert se můžete těšit v Hodoníně 26. 10. od 19.30 hodin, v Kulturním domě. Tento koncert v Hodoníně je finále celého turné "Potichu tour 2".

Pro velký zájem o koncert Richarda Mullera v Hodoníně v rámci podzimního Potichu Tour 2 pořadatelé připravili mimořádně ještě jeden koncert, a to 26. října v 16:30 hod. v Domě kultury Hodonín.

SLOVENSKO
12. 9. Trnava
13.9. Poprad
14.9. Prešov
15.9. Košice
20.9. Nitra
21.9. Trenčín
1.10. Bratislava
2.10. Bratislava

ČESKÁ REPUBLIKA
22.9. Jihlava
23.9. České Budějovice
25.9. Karlovy Vary
26.9. Praha
27.9. Praha
29.9. Plzeň
21.10. Česká Lípa
23.10. Brno
25.10. Zlín
26.10. Hodonín

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
přečteno 4898x | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
Stříbrný medvěd pro Polanskiho
vloženo 27.02.2010

Stříbrného medvěda na 60. ročníku filmového festivalu Berlinale získal v sobotu za nejlepší režii Roman Polanski za snímek The Ghost Writer, jenž podle předpovědí patřil mezi favority soutěže. Nejnovější snímek oscarového režiséra měl na Berlinale světovou premiéru, které se však jeho tvůrce nemohl zúčastnit kvůli domácímu vězení ve Švýcarsku, kde čeká na rozhodnutí o vydání do USA kvůli sexuálnímu deliktu ze 70. let. Z domácího vězení snímek i dokončoval. Získané ocenění je pro něj profesní satisfakce i gesto podpory. Thriller The Ghost Writer z pera mistra historických románů Roberta Harrise přináší napínavý příběh spisovatele, který je najat na sepsání pamětí bývalého britského premiéra. Děj začíná nabírat nebezpečné obrátky krátce poté, co na opuštěnou zimní pláž známého amerického letoviska vyplaví moře mrtvolu jeho předchůdce na tomto literárním projektu. Netrvá dlouho a "duch" si uvědomí, že přijetím atraktivní práce učinil strašlivou chybu: ukazuje se, že expremiér je muž, v jehož minulosti se skrývají tajemství, která mají sílu zabíjet. V České republice bude mít film The Ghost Writer premiéru 10.6.201.
Kalendář akcí
Within Temptation
21. října 2011 - Praha, KC Vltavská
Vyhledat na i-Kultuře
Podpora
i-Kultura.cz | informační kulturní server - reportáže, recenze CD & DVD, divadlo, film & TV, literatura, profily umělců, interview, názory a společnost

Vytvořilo grafické studio SYNAPSE5.COM © Všechna práva vyhrazena 2006-2018.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru i-Kultura.cz je bez písemného souhlasu majitele serveru zakázáno. verze 2.08 beta