Používáním webu i-kultura.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
Vtipálek Seth Rogen dostal hodně netypickou roli. Bude hrát seriózního televizního hlasatele Waltera Cronkita ve filmu o zavraždění prezidenta J.F. Kennedyho.

Rogen, který se proslavil v komediích Superbad, Zbouchnutá a Zack a Miri točí porno, se má stát ikonou serióznosti. Cronkite byl člověk, který oznámil Americe, že prezident J.F.K. zemřel, věnoval se také zprávám o válce ve Vietnamu a komentoval přistání na měsíci.

Snímek Newsflash bude sledovat, jak se osudný den atentátu v roce 1963 vyvíjel ve zpravodajství CBS. Režii má David Gordon Green, scénář napsal Ben Jacoby. Rogen, který hraje stále podobné role flákačů, huličů či podivínů, tak dostává mimořádnou šanci zahrát si velkou a seriózní roli, navíc skutečnou osobnost, které se vůbec nepodobá.

Podobný přechod do seriózna před pár lety předvedl třeba Steve Carell. Většina diváků si ho spojuje s absurdními komediemi jako Zprávař: Příběh Rona Burgundyho, které mu skutečně sedly, ale vždy byl kvalitním univerzálním hercem - po filmu Bláznivá, zatracená láska už o tom nešlo pochybovat.

Přečteno: 4750x | Sdílet

zdroj: www.novinky.cz

Hodnocení: 0